Co znajdziesz w zakładce Społeczność po zalogowaniu?

Dzięki platformie mTalent.pl możesz prowadzić zajęcia niezależnie od okoliczności. Stacjonarnie, zdalnie, a nawet hybrydowo. Między innymi w tym celu powstała zakładka Społeczność, czyli miejsce w którym spotyka się Twoja wirtualna klasa/grupa.

Terapeuta lub nauczyciel może stworzyć grupę i zaprosić do niej uczniów/pacjentów. Zakładka Społeczność pozwala przeprowadzać zajęcia zdalne na żywo, zlecać zadania i śledzić wyniki uczestników.

mTalent to jedyna seria programów wspierających terapię pozwalająca na pracę zdalną bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Takie podejście gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów i terapeutów oraz przebiegu zdalnej terapii.

Z perspektywy terapeuty/nauczyciela:

Korzystanie z zakładki Społeczność daje terapeucie/nauczycielowi ogromne możliwości. Prowadzenie komunikacji audiowizualnej na żywo, udostępnianie własnego pulpitu oraz zlecanie zadań do wykonania i kontrolowanie wyników to narzędzia pozwalające skutecznie przeprowadzić każde zajęcia.

Z perspektywy ucznia/pacjenta:

Wszyscy uczniowie – niezależnie od poziomu zaawansowania informatycznego – z łatwością odnajdą się w Twojej Społeczności. Możliwość zgłaszania się podczas zajęć i indywidualnego odpowiadania na pytania pozwalają z łatwością zachować porządek, a interaktywne zadania skuteczniej aktywizują uczestników.