Mapa Polecanych Gabinetów mTalent

Sprawdzone poradnie psychologiczno-pedagogiczne, szkoły, placówki logopedyczne i terapeutyczne

Poniższa wyszukiwarka to Mapa Polecanych Gabinetów mTalent, czyli wygodne rozwiązanie dla rodziców i opiekunów szukających odpowiedniej i sprawdzonej placówki oraz specjalisty dla swoich dzieci. To także miejsce przygotowane specjalnie dla nauczycieli i terapeutów, którzy chcą pokazać nowoczesną i skuteczną metodykę w swojej pracy. Skorzystaj z mapy, aby znaleźć placówki w swojej okolicy lub wyślij zgłoszenie, aby umieścić swoją pinezkę na Mapie Polecanych Gabinetów mTalent.

Czym jest Polecany Gabinet mTalent?

Polecany Gabinet mTalent to miejsce, w którym specjaliści rozumieją sposób postrzegania współczesnego dziecka i znają potencjał interaktywnych materiałów dydaktycznych oraz urządzeń multimedialnych. Nie nadużywają ich, a odpowiedzialnie uzupełniają nimi przygotowany dla danego podopiecznego plan terapii. Zachęcają w ten sposób ucznia do pracy lub nagradzają za nią.

To przestrzeń, gdzie eksperci w swojej pracy wykorzystują różne sprawdzone metody, w tym także wspierają terapię technikami takimi jak: TAII (Technology-Aided Instruction and Intervention), CBT (Computer-Based Training) oraz, w razie potrzeby – technikami i metodami kształcenia na odległość, ponieważ dysponują narzędziami pozwalającymi na swobodną pracę niezależnie od miejsca i okoliczności.

Krótko mówiąc, jest to placówka, w której terapeuci wybrali mTalent – czyli najnowocześniejsze, wielokrotnie nagradzane, sprawdzone i stworzone przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem programy, które skutecznie wspierają terapię i pozwalają na całkowitą indywidualizację przebiegu nauczania.

Jak dołączyć do grona Polecanych Gabinetów mTalent?

Terapeuto, nauczycielu, korzystasz w swojej pracy z programów mTalent? Chcesz pokazać, że wykorzystujesz podczas zajęć nowoczesne narzędzia i materiały? Wyślij do nas zgłoszenie i umieść swoją placówkę na Mapie Polecanych Gabinetów mTalent. Po weryfikacji otrzymasz od nas certyfikat i komplet dodatkowych materiałów, dzięki którym wyróżnisz się na tle innych placówek, a Twoi nowi pacjenci z łatwością znajdą właśnie Twój gabinet!

Jeśli masz pytania dotyczące Mapy lub procesu weryfikacji, napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy! Aby się z nami skontaktować, skorzystaj z zakładki kontakt. Uwaga! Zarówno proces weryfikacji, jak i udział w Mapie Polecanych Gabinetów mTalent jest całkowicie bezpłatny.

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź Polecany Gabinet mTalent w Twojej okolicy!
mapa nowoczesnych terapeutów mTalent