Najlepsze na świecie, najlepsze programy dla przedszkoli

Zgodnie z werdyktem jury GESS Education Awards 2022

mTalent to stworzone przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem programy terapeutyczne, edukacyjne i korekcyjno-kompensacyjne, które przygotowują dzieci w wieku przedszkolnym do podjęcia nauki na dalszych etapach edukacyjnych

Programy mTalent przyjacielem wszystkich przedszkolaków!

Przedszkole odgrywa w życiu każdego dziecka olbrzymią rolę. To tutaj zawiązuje się pierwsze relacje społeczne, a także zdobywa podstawowe umiejętności, które będą rozwijane w trakcie kolejnych etapów edukacji. Programy z serii mTalent pozwalają nauczycielom i psychologom przygotować dzieci na wszystkie wyzwania, które czekają na nich w szkole podstawowej. Pomoce edukacyjne mTalent pomagają rozbudzić w dzieciach ciekawość świata i zaspokoić ich potrzebę wiedzy w sposób dostosowany do percepcji maluchów w wieku przedszkolnym.

Interaktywne ćwiczenia zawarte w programach przygotowują dzieci do podjęcia nauki czytania, pisania, liczenia oraz stymulują wiele procesów poznawczych, takich jak spostrzeganie wzrokowe, słuchowe, myślenie i mówienie. Co ważne metodologia zastosowana w tych programach zapobiega występowaniu trudnościom w powyższym zakresie oraz zapewnia wszechstronne wsparcie w rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia mTalent mogą być wykorzystywane także w ramach zajęć dydaktyczno-wyrównawczych. 

Programy mTalent wpływają bezpośrednio na podniesienie jakości pracy przedszkola oraz wzbogacenie oferty kształcenia na etapie przedszkolnym, która decyduje o pozycji placówki w środowisku lokalnym.

Rozszerz ofertę przedszkola i postaw na mTalent!

dofinansowanie specjalne potrzeby edukacyjne
Specjalnie
dla przedszkoli

mTalent to specjalistyczne programy stworzone z myślą o potrzebach i możliwościach dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Zajęcia dodatkowe i podstawowe

Atrakcyjne ćwiczenia mTalent to doskonały materiał na zajęcia w przedszkolu – i te realizujące podstawę programową i te, które ją uzupełniają.

Rozwój i stymulacja procesów poznawczych

Ćwiczenia przygotowują dzieci do nauki czytania, pisania, liczenia oraz stymulują spostrzeganie wzrokowe, słuchowe, myślenie i mówienie.

Indywidualizacja
i wybór

mTalent to najnowsza i najbogatsza na polskim rynku seria programów edukacyjno-terapeutycznych. W sumie oferuje ponad 22 tysiące interaktywnych ekranów!

Udowodniona
skuteczność

Wartość merytoryczna programów serii mTalent, ich efektywność, niezawodność i przewagi konkurencyjne zostały potwierdzone w opiniach klinicznych.

Praca na dowolnym urządzeniu

Programy mTalent uruchomisz na każdym urządzeniu – komputerze, laptopie, monitorze interaktywnym, a także tablecie czy smartfonie. Nie musisz kupować żadnego specjalnego sprzętu!

Programy mTalent realizujące podstawę programową wychowania przedszkolnego

Z programami mTalent zapewnisz swoim podopiecznym niezapomniane lekcje i w łatwy i atrakcyjny sposób zrealizujesz zajęcia zgodne z podstawą programową dla przedszkoli. Sprawdź naszą ofertę, przetestuj bezpłatne wersje demo i zobacz, dlaczego programy mTalent to najlepszy wybór dla Twojej placówki!


Edukacja przedszkolna

Zestaw ekranów interaktywnych wspierających nauczyciela przedszkola w organizacji atrakcyjnych zajęć wychowawczo-dydaktycznych zgodnych z podstawą programową i wpływających na osiągnięcie przez dzieci gotowości do nauki w szkole i pełnienia roli ucznia
  • Do wykorzystania podczas zajęć wychowawczo-dydaktycznych w przedszkolu oraz podczas realizacji zajęć zgodnych z podstawą programową wychowania przedszkolnego.
  • Blisko 2000 ekranów interaktywnych i zestaw kart pracy do wydruku, drukowany przewodnik metodyczny i zestaw materiałów dydaktycznych w jednym pudełku.
  • Dla nauczycieli przedszkoli pracujących z dziećmi na czterech poziomach realizacji (I, II, III, IV) z dziećmi z grup wiekowych: trzylatków, czterolatków, pięciolatków i dzieci z tzw. „zerówki”, czyli rocznego przygotowania szkolnego.
  • „Gotowi do szkoły” – przesiewowe badanie na okoliczność gotowości szkolnej gratis!

Program współpracuje z najczęściej wybieranym systemem do komunikacji z rodzicami, do rozliczeń i dokumentacji dla przedszkoli i żłobków w Polsce!

mTalent Edukacja Przedszkolna

Tic Tac Toe!

Zestaw interaktywnych aktywności wspomagających przygotowanie do posługiwania się językiem angielskim, przeznaczone dla nauczycieli pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym
  • Do wykorzystania podczas zajęć wprowadzających język angielski na poziomie przedszkola.
  • Blisko 500 ekranów interaktywnych, baza kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i innych specjalistów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym.
mTalent Tic Tac Toe!

Programy mTalent na zajęcia dodatkowe, wspomagające realizację podstawy programowej

Programy mTalent to gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne zawierające tysiące interaktywnych ćwiczeń, przy pomocy których przeprowadzisz w przedszkolu zajęcia terapeutyczne i korekcyjno-kompensacyjne, a także zajęcia rozwijające uzdolnienia dzieci. Poniżej znajdziesz wybór programów, które z powodzeniem wykorzystywane są w przedszkolach w całej Polsce.

AFAZJA
OPÓŹNIONY ROZWÓJ MOWY
WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU
KONCENTRACJA I PAMIĘĆ
PERCEPCJA WZROKOWA
PERCEPCJA SŁUCHOWA
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE
CZYTANIE SY-LA-BA-MI
CZYTANIE. LITERY
TRUDNOŚCI W PISANIU
NAUKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO
AUTYZM

Wypróbuj darmowe zasoby dla przedszkoli!

Terapeutyczny spacer kosmiczny

Nauka i terapia w ramach kosmicznej przygody

Terapeutyczny spacer kosmiczny to bezpłatny zestaw interaktywnych ćwiczeń i wyjątkowe zadanie dla małych odkrywców. W zestawie znajdziesz ćwiczenia z różnych obszarów terapii (można by powiedzieć, że każde ćwiczenie jest z zupełnie innej planety!). Zadania dotyczą percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, a także czytania oraz poprawnej wymowy. Każde z nich nawiązuje oczywiście do kosmosu i wszystkich ekscytujących rzeczy z nim związanych!

LogoTest

Zestaw interaktywnych kwestionariuszy do logopedycznych badań przesiewowych

LogoTest to ogólnopolski projekt, w ramach którego powstało i zostało bezpłatnie udostępnionych sześć części interaktywnych kwestionariuszy do badań przesiewowych. Kwestionariusze dostosowane są do dzieci w wieku 3-6 lat oraz 7-8 lat, dzięki czemu mogą zostać wykorzystane także przez nauczyciela w przedszkolu m.in. w ramach wydawania informacji o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Z mTalent pracujesz wygodnie i skutecznie!

Seria mTalent pozwala zarówno na pracę indywidualną, jak i grupową, a interaktywne ćwiczenia mogą być rozwiązywane na wszystkich urządzeniach – komputerach, laptopach, monitorach i tablicach interaktywnych, a także na tabletach czy smartfonach. Pracować można także bez dostępu do internetu!

To idealne narzędzia do realizacji założeń nauki poprzez zabawę. Tysiące interaktywnych, różnorodnych ćwiczeń zapewni dzieciom świetną rozrywkę i zaktywizuje je do trenowania podstawowych umiejętności, które są niezbędne na kolejnym etapie edukacji. Atrakcyjna i dostosowana do młodszego odbiorcy warstwa graficzna, nagradzające animacje oraz gry i zabawy edukacyjne wspierają nauczyciela w przeprowadzaniu ciekawych, wartościowych i rozwijających zajęć dydaktycznych.

Integracja i nauka dzieci z Ukrainy

Seria mTalent to jedyne oprogramowanie terapeutyczno-edukacyjne w Polsce, które stworzono także z myślą o uczniach ukraińskojęzycznych oraz wszystkich uczących się języka polskiego jako obcego!

Nauczyciele i psycholodzy w przedszkolu mogą korzystać z mTalent także podczas pracy z uczniami z Ukrainy. Duża część programów dostępna jest w całości w języku ukraińskim (przetłumaczone są nie tylko polecenia, ale także głos lektora). Takie podejście pomaga w pracy z grupą zróżnicowaną językowo, a także ułatwia integrację i wyrównywanie poziomu dzieci z Ukrainy oraz dzieci posługującym się innym językiem obcym.

Programy mTalent mogą trafić do Ciebie dzięki dofinansowaniom!

A my pomożemy Ci je zdobyć!
programy dla przedszkoli

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się do newslettera!

W ramach naszego newslettera otrzymasz informacje o nowościach z serii mTalent, bezpłatnych materiałach interaktywnych i kartach pracy, nadchodzących konferencjach i webinarach, a także metodach dofinansowania na zakup oprogramowania i pomocy dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Learnetic SA, Azymutalna 9, 80-298, Gdańsk, Polska.