Nagrody dla serii mTalent

Najczęściej nagradzana seria programów wspierających terapię

Seria mTalent tworzona jest przez specjalistów, którzy jako pierwsi w Polsce wprowadzili technologię do gabinetów logopedycznych i terapeutycznych. Ten właśnie zespół – wykorzystując swoje doświadczenie oraz doskonałą znajomość potrzeb współczesnego nauczyciela i terapeuty – stworzył mTalent, czyli najobszerniejszą i najnowocześniejszą serię programów wspierającą terapię.

Najwyższą jakość produktów mTalent i ich skuteczność potwierdzają liczne nagrody i nominacje, jakie otrzymała cała seria, jak i poszczególne programy. mTalent został wyróżniony przez jury i ekspertów w ramach zarówno polskich, jak i międzynarodowych konkursów.

rekomendacja polskiego towarzystwa dysleksji
Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Dysleksji

Specjalistyczne programy z serii mTalent otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Pozytywną recenzję i wyjątkowe wyróżnienie zdobyły programy Percepcja Wzrokowa, Percepcja Słuchowa, Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego oraz Ortografia. Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Dysleksji to wyróżnienie potwierdzające wysoką wartość merytoryczną, jakość oraz użyteczność dla osób ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (w tym dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i terapeutów).

mTalent Bett Awards 2024
Bett Awards 2024

Programy z serii mTalent dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi otrzymały prestiżową nagrodę Bett Awards 2024 Finalist w kategorii „SEND Resources Products & Services” (ang. specjalne potrzeby edukacyjne i niepełnosprawność – zasoby, produkty i usługi).

GESS Education Awards 2022

Programy z serii mTalent otrzymały główną nagrodę w prestiżowym międzynarodowym konkursie GESS Education Awards 2022 w kategorii SEN and Inclusive Resource/Equipment (Specjalne Potrzeby Edukacyjne i Inkluzywne Zasoby/Wyposażenie). W konkursie jury docenia produkty, które wyróżniają się pod względem jakości i różnorodności (diversity), a zwycięzców wybiera 21 sędziów z całego świata.

mtalent nagroda Bett
Bett Awards 2021

Seria programów mTalent trafiła do finału konkursu Bett Awards 2021 w kategorii „Special Educational Needs Solutions”. 

Bett Awards to najważniejsze wyróżnienie, jakie otrzymać mogą twórcy nowoczesnych rozwiązań dla edukacji z sektora EdTech. Nagrody Bett Awards otrzymują osoby, organizacje i firmy wspierające w sposób innowacyjny i skuteczny szkoły, nauczycieli i uczniów przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych.

mtalent nagroda era
Education Resources Awards 2021

Seria programów mTalent została wyróżniona w konkursie „Special Education Resource or Equipment” w kategorii „Special Education Resource or Equipment”. 

Education Resources Awards to konkurs, którego celem jest wskazanie najbardziej wartościowych produktów edukacyjnych – w szczególności zasobów, usług i osób, które przyczyniły się do rozwoju i podniesienia standardów pracy i nauki w szkołach.

mtalent nagroda belma
BELMA 2019 (Best European Learning Materials Awards)

Program mTalent Percepcja Wzrokowa otrzymał Specjalną Nagrodę Jury w konkursie BELMA 2019.

Best European Learning Materials Awards to konkurs nagradzający najlepsze materiały edukacyjne przygotowane przez wydawców z Europy. Jury zwraca szczególną uwagę na poziom merytoryczny publikacji, realizację postulatów nowoczesnej edukacji oraz atrakcyjność estetyczną i praktyczne zastosowanie w dydaktyce.

mtalent konkurs
XVIII i XX edycja Świat Przyjazny Dziecku

Seria programów mTalent otrzymała nagrodę główną w kategorii edukacja w XVIII i XX edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Celem konkursu Świat Przyjazny Dziecku jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka. W ten sposób promowane są najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty przyjazne dzieciom.

Czy wiesz, że?

mTalent to jedyny polski program wspierający terapię, który otrzymał prestiżową nagrodę BELMA (Best European Learning Materials Awards). Seria mTalent to także jedyne multimedialne rozwiązania nominowane do Bett Awards – najważniejszej na świecie nagrody sektora edukacyjno-technologicznego.