Samouczki mTalent

To proste!
Zarejestruj się i zaloguj na swoje konto

Seria mTalent składa się z produktów dostępnych na platformie internetowej. W tym krótkim samouczku dowiesz się, jak zarejestrować konto na platformie oraz zapoznasz się z ekranem logowania.

Uaktywnij i uruchom zakupiony program

Programy z serii mTalent wymagają aktywacji na platformie. To jednorazowa czynność, która trwale powiązuje dany program z kontem użytkownika. W tym krótkim samouczku dowiesz się, jak prawidłowo uaktywnić program na platformie oraz rozpocząć z nim pracę.

Korzystaj z materiałów multimedialnych

W tym samouczku dowiesz się, jak nawigować pomiędzy ekranami w danym zasobie oraz pomiędzy różnymi zasobami na Platformie. Nauczysz się także tworzyć kolekcje, korzystać z Kartoteki i Kalendarza.

Pracuj z programami bez dostępu do internetu

W tym samouczku dowiesz się, jak pobrać aplikację mLibro i poszczególne zasoby oraz jak korzystać z aktywowanych programów bez dostępu do internetu.

Pracuj zdalnie (terapia na odległość)

W tym samouczku dowiesz się, jak poradzić sobie w sytuacji, gdy zajęcia i terapię trzeba prowadzić lub kontynuować w formie zdalnej. Nauczysz się tworzyć swoją społeczność i prowadzić zajęcia na żywo, a także zlecać zadania do wykonania w ramach terapii zdalnej.