Społeczność

Dołącz do grona terapeutów i nauczycieli pracujących z mTalent

Zostań częścią społeczności mTalent! Serię programów mTalent znajdziesz także na Facebooku. Polub i obserwuj stronę Wyrównywanie szans, na której informujemy o wszystkim, co najważniejsze w kwestii specjalnych potrzeb edukacyjnych, opowiadamy o nowościach wydawniczych mTalent, rozdajemy bezpłatne materiały, a także cyklicznie organizujemy konkursy.

mTalent Wyrównywanie Szans Facebook
mTalent facebook

Międzyszkolna sieć współpracy

Aktywna Tablica 2020-2024

Dołącz do mTalentowej sieci współpracy skupiającej nauczycieli, pedagogów i terapeutów. Uczestnictwo w grupie jest całkowicie bezpłatne i wiąże się z mnóstwem benefitów! Najważniejszy z nich to – spełnienie wymogów rozporządzenia Aktywna Tablica – poprzez aktywne uczestnictwo w tej społeczności. Dodatkowo członkowie grupy chętnie wymieniają się doświadczeniami, dobrymi praktykami i innymi praktycznymi poradami na temat pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Dołącz do Mapy Polecanych Gabinetów mTalent

Wykorzystujesz w swojej pracy programy mTalent? W takim razie umieść swoją placówkę na Mapie Polecanych Gabinetów mTalent! Dzięki temu pokażesz, że w swojej pracy wykorzystujesz nowoczesne metody i narzędzia, a rodzice i opiekunowie łatwiej znajdą Twój gabinet, szukając specjalisty dla swoich dzieci.

W ramach dołączenia do Mapy Polecanych Gabinetów mTalent otrzymasz certyfikat i komplet materiałów, dzięki którym wyróżnisz się na tle innych placówek, a Twoi nowi pacjenci z łatwością znajdą właśnie Twój nowoczesny gabinet.