Edukacja przedszkolna

Zestaw ekranów interaktywnych wspierających nauczyciela przedszkola w organizacji atrakcyjnych zajęć wychowawczo-dydaktycznych zgodnych z podstawą programową i wpływających na osiągnięcie przez dzieci gotowości do nauki w szkole i pełnienia roli ucznia
 • Do wykorzystania podczas zajęć wychowawczo-dydaktycznych w przedszkolu oraz podczas realizacji zajęć zgodnych z podstawą programową wychowania przedszkolnego.
 • Blisko 2000 ekranów interaktywnych, prawie 200 tematów tygodniowych z tradycyjnymi scenariuszami zajęć w formie zeszytów dla nauczycielazestaw kart pracy do wydruku, drukowany przewodnik metodyczny i zestaw materiałów dydaktycznych w jednym pudełku.
 • Dla nauczycieli przedszkoli pracujących z dziećmi na czterech poziomach realizacji (I, II, III, IV) z dziećmi z grup wiekowych: trzylatków, czterolatków, pięciolatków i dzieci z tzw. „zerówki”, czyli rocznego przygotowania szkolnego.
mTalent Edukacja Przedszkolna

Licencja bezterminowa

9 stanowisk

Zawartość programu mTalent Edukacja przedszkolna
 • Autorskie publikacje (w tym poradnik metodyczny do programu i instrukcja tworzenia własnych zasobów)
 • Blisko 2000 ekranów interaktywnych i obszerna baza kart pracy do wydruku
 • Zestaw tradycyjnych materiałów edukacyjnych uzupełniających multimedialne ćwiczenia
 • Przesiewowe badanie na okoliczność gotowości szkolnej gratis!
 • Bezpłatne szkolenie zakończone wystawieniem certyfikatu
 • Dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent
 • Bezpłatne aktualizacje programu

Program współpracuje z najczęściej wybieranym systemem do komunikacji z rodzicami, do rozliczeń i dokumentacji dla przedszkoli i żłobków w Polsce.

W programie mTalent Edukacja Przedszkolna znajduje się blisko 200 tematów tygodniowych z tradycyjnymi scenariuszami zajęć w formie zeszytów dla nauczyciela!

mTalent Edukacja przedszkolna to:
 • narzędzie, które pozwala monitorować i podsumować umiejętności dzieci na poszczególnych poziomach oraz przygotować informację dla dzieci 6-letnich o gotowości do nauki w szkole,
 • materiały, które uatrakcyjnią zajęcia otwarte dla rodziców oraz obserwację zajęć przez dyrektora, organ prowadzący czy doradcę metodycznego,
 • atrakcyjna obudowa muzyczna do wykorzystania podczas zajęć oraz uroczystości przedszkolnych,
 • propozycje zajęć do realizacji projektów edukacyjnych i świąt nietypowych,
 • system motywacyjny w postaci nagród dźwiękowych, graficznych i animacji przyjaznych dzieciom,
 • pomoc dla nauczyciela w zdobywaniu kolejnych etapów ścieżki awansu zawodowego (wykorzystanie nowoczesnych technologii w pracy z dziećmi),
 • inkluzywny produkt dostosowany do uczniów o obniżonym poziomie poznawczym (odpowiednio skonstruowane zadania i grafiki),
 • z programami mTalent można pracować na monitorze lub tablicy interaktywnej, komputerze, laptopie, tablecie lub innym urządzeniu multimedialnym.
 • Gotowi do szkoły (przesiewowe badanie na okoliczność gotowości szkolnej gratis!) – zestaw zadań interaktywnych dotyczących rozwoju językowego i poznawczego wraz ze wskazówkami na temat oceny obszarów emocjonalnych, społecznych i motorycznych (program pomoże sporządzić informację o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej).

Co wyróżnia programy mTalent

programy terapeutyczne
Indywidualizacja
i wybór

mTalent to najnowsza i najbogatsza na polskim rynku seria programów wspierających terapię logopedyczną i pedagogiczną. W sumie oferuje ponad 20 tysięcy interaktywnych ekranów!

Działa na każdym urządzeniu

mTalent to jedyne programy terapeutyczne, które możesz uruchomić na praktycznie dowolnym urządzeniu multimedialnym i systemie operacyjnym (komputer, laptop, tablet, monitor i ekran multimedialny).

Praca bez
ograniczeń

mTalent to jedyna seria programów terapeutycznych, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany).

mTalent licencja bezterminowa
Bezterminowa
licencja

mTalent to inwestycja na… zawsze! Wydawca serii mTalent udziela bezterminowej licencji na wszystkie produkty z tej serii. Dzięki temu nie musisz martwić się abonamentami lub innymi cyklicznymi opłatami.

mTalent bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne
aktualizacje i szkolenia

Cena programu to jedyne koszty, jakie ponosi użytkownik. Wszystkie aktualizacje programów mTalent są całkowicie bezpłatne (w tym nowe ćwiczenia i dostosowanie programy do nowych wersji przeglądarek i systemów operacyjnych).

mTalent licencja wielostanowiskowa
Licencja
wielostanowiskowa

Licencja programów z serii mTalent pozwala na pracę z produktem kilku użytkownikom jednocześnie. Wielostanowiskowa licencja obejmuje pracę online i offline, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych placówek.

Zobacz również te programy

Gdzie kupić programy z serii mTalent?

Wszystkie programy z serii mTalent znajdziesz w ofercie najlepszych dystrybutorów wyposażenia i oprogramowania dla placówek edukacyjnych. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego dostawcę.