Tic Tac Toe!

Zestaw interaktywnych aktywności wspomagających przygotowanie do posługiwania się językiem angielskim, przeznaczone dla nauczycieli pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym
 • Do wykorzystania podczas zajęć wprowadzających język angielski na poziomie przedszkola.
 • Blisko 700 ekranów interaktywnych, baza kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
 • Dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i innych specjalistów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym.
mTalent Tic Tac Toe!

Licencja bezterminowa

9 stanowisk

Zawartość programu mTalent Tic Tac Toe!
 • Autorskie publikacje (w tym poradnik metodyczny do programu i instrukcja tworzenia własnych zasobów)
 • Blisko 700 ekranów interaktywnych i obszerna baza kart pracy do wydruku
 • Zestaw tradycyjnych materiałów edukacyjnych uzupełniających multimedialne ćwiczenia
 • Bezpłatne szkolenie zakończone wystawieniem certyfikatu
 • Dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent
 • Bezpłatne aktualizacje programu
mTalent Tic Tac Toe! to:
 • praktyczna pomoc do wykorzystania podczas zajęć w przedszkolu zarówno z dziećmi młodszymi, jak i z dziećmi z rocznego przygotowania przedszkolnego wprowadzających język angielski na poziomie przedszkola,
 • pomoc w tworzeniu sytuacji edukacyjnych sprzyjających budowaniu zainteresowania dziecka językiem obcym nowożytnym, chęci poznawania innych kultur,
 • program, który doskonale przygotowuje do posługiwania się językiem obcym nowożytnym, stosując przede wszystkim formę zabawy,
 • materiał, który pomaga wprowadzać i utrwalać słownictwo z najbliższego otoczenia dziecka,
 • jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz innych form wychowania przedszkolnego.

Co wyróżnia programy mTalent

programy terapeutyczne
Indywidualizacja
i wybór

mTalent to najnowsza i najbogatsza na polskim rynku seria programów wspierających terapię logopedyczną i pedagogiczną. W sumie oferuje ponad 20 tysięcy interaktywnych ekranów!

Działa na każdym urządzeniu

mTalent to jedyne programy terapeutyczne, które możesz uruchomić na praktycznie dowolnym urządzeniu multimedialnym i systemie operacyjnym (komputer, laptop, tablet, monitor i ekran multimedialny).

Praca bez
ograniczeń

mTalent to jedyna seria programów terapeutycznych, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany).

mTalent licencja bezterminowa
Bezterminowa
licencja

mTalent to inwestycja na… zawsze! Wydawca serii mTalent udziela bezterminowej licencji na wszystkie produkty z tej serii. Dzięki temu nie musisz martwić się abonamentami lub innymi cyklicznymi opłatami.

mTalent bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne
aktualizacje i szkolenia

Cena programu to jedyne koszty, jakie ponosi użytkownik. Wszystkie aktualizacje programów mTalent są całkowicie bezpłatne (w tym nowe ćwiczenia i dostosowanie programy do nowych wersji przeglądarek i systemów operacyjnych).

mTalent licencja wielostanowiskowa
Licencja
wielostanowiskowa

Licencja programów z serii mTalent pozwala na pracę z produktem kilku użytkownikom jednocześnie. Wielostanowiskowa licencja obejmuje pracę online i offline, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych placówek.

Zobacz również te programy

Gdzie kupić programy z serii mTalent?

Wszystkie programy z serii mTalent znajdziesz w ofercie najlepszych dystrybutorów wyposażenia i oprogramowania dla placówek edukacyjnych. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego dostawcę.