Dysleksja

Interaktywny zestaw narzędzi i materiałów diagnostycznych i dydaktyczno-terapeutycznych dla szkół podstawowych
 • Do wykorzystania w szkole w procesie diagnostycznym i edukacyjno-terapeutycznym w pracy z uczniem z dysleksją, dysortografią i dysgrafią.
 • Ponad 1000 ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
 • Dla terapeutów pedagogicznych, pedagogów specjalnych, logopedów i nauczycieli pracujących z dziećmi w obszarze szeroko pojętego zagadnienia dysleksji.
mTalent Dysleksja

Licencja bezterminowa

4 stanowiska

Zawartość programu mTalent Dysleksja​
 • Autorskie publikacje (w tym poradnik metodyczny do programu i instrukcja tworzenia własnych zasobów)
 • Ponad 1000 ekranów interaktywnych i obszerna baza kart pracy do wydruku
 • Zestaw tradycyjnych materiałów edukacyjnych uzupełniających multimedialne ćwiczenia
 • Bezpłatne szkolenie zakończone wystawieniem certyfikatu
 • Dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent
 • Bezpłatne aktualizacje programu

Program powstał w oparciu o wiedzę i praktykę 
ekspertów Polskiego Towarzystwa Dysleksji

rekomendacja polskiego towarzystwa dysleksji
mTalent Dysleksja to:
 • program składający się z modułu diagnostycznego, dydaktycznego i terapeutycznego,
 • najnowszy i najobszerniejszy na rynku interaktywny produkt wspomagający specjalistów szkolnych (m.in. terapeutów pedagogicznych, pedagogów specjalnych, logopedów) oraz nauczycieli wszystkich przedmiotów w procesie diagnostycznym i edukacyjno-terapeutycznym w obszarze szeroko pojętego zagadnienia dysleksji, 
 • interaktywne zadania rozwijające funkcje percepcyjno-motoryczne, w tym obszerne zestawy autorskich i zwalidowanych arkuszy rozpoznania ryzyka lub symptomów specyficznych trudności w uczeniu się, a także szkolną diagnozę pedagogiczną,
 • kompleksowe wsparcie w związku z szeroko pojętymi trudnościami w nauce,
 • wzorcowy i kompleksowy plan udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole wraz z możliwością utworzenia indywidualnej dokumentacji (z możliwością wydruku) pracy z uczniem z dysleksją, dysortografią i dysgrafią,
 • obszerne zestawy ćwiczeń terapeutycznych przygotowanych dla odbiorców z różnych grup wiekowych, 
 • produkt stworzony w oparciu o wiedzę i praktykę prezentowaną przez ekspertów z Polskiego Towarzystwa Dysleksji,
 • propozycja uzupełniona o zestaw dodatkowych materiałów (np. pomocnik diagnostyczny, drukowalne karty pracy, poradnik metodyczny, wskazówki dla rodziców itp),
 • jedyne na polskim rynku oprogramowanie tego typu działające na większości dostępnych urządzeń, z programami mTalent można pracować na monitorze lub tablicy interaktywnej, komputerze, laptopie, tablecie lub innym urządzeniu multimedialnym.

Co wyróżnia programy mTalent

programy terapeutyczne
Indywidualizacja
i wybór

mTalent to najnowsza i najbogatsza na polskim rynku seria programów wspierających terapię logopedyczną i pedagogiczną. W sumie oferuje ponad 20 tysięcy interaktywnych ekranów!

Działa na każdym urządzeniu

mTalent to jedyne programy terapeutyczne, które możesz uruchomić na praktycznie dowolnym urządzeniu multimedialnym i systemie operacyjnym (komputer, laptop, tablet, monitor i ekran multimedialny).

Praca bez
ograniczeń

mTalent to jedyna seria programów terapeutycznych, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany).

mTalent licencja bezterminowa
Bezterminowa
licencja

mTalent to inwestycja na… zawsze! Wydawca serii mTalent udziela bezterminowej licencji na wszystkie produkty z tej serii. Dzięki temu nie musisz martwić się abonamentami lub innymi cyklicznymi opłatami.

mTalent bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne
aktualizacje i szkolenia

Cena programu to jedyne koszty, jakie ponosi użytkownik. Wszystkie aktualizacje programów mTalent są całkowicie bezpłatne (w tym nowe ćwiczenia i dostosowanie programy do nowych wersji przeglądarek i systemów operacyjnych).

mTalent licencja wielostanowiskowa
Licencja
wielostanowiskowa

Licencja programów z serii mTalent pozwala na pracę z produktem kilku użytkownikom jednocześnie. Wielostanowiskowa licencja obejmuje pracę online i offline, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych placówek.

Zobacz również te programy

Zamów w programie Aktywna Tablica 2020-2024

Wszystkie programy z serii mTalent spełniają 100% wymogów rozporządzenia Aktywna Tablica 2020-2024. Skorzystaj z dofinansowania i stwórz w swojej szkole gabinet edukacyjno-terapeutyczny z programami mTalent.

Gdzie kupić programy z serii mTalent?

Wszystkie programy z serii mTalent znajdziesz w ofercie najlepszych dystrybutorów wyposażenia i oprogramowania dla placówek edukacyjnych. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby znaleźć swojego dostawcę.